01.09.2017

Леся Тимченко

Багато хто вважає, що торгівля — це сірі будні, рутинна робота, ланцюжок одноманітних днів, нанизаних на потік набридливих покупців і наглих продавців. Я бачу все по-іншому. Мабуть, найперше тому, що є з чим порівняти. А ще тому, що СOMFY – це не просто торгівля, це інновації, це постійні зміни, це безупинний рух. Ця компанія дійсно лідер, тут зовсім інший формат, інші масштаби, і сюди приходять не просто працювати, а розвиватися, вчитися, зрозуміти, як вийти за рамки і йти в ногу з часом.

На старті я бачила своє майбутнє в журналістиці, наполегливо будувала кар’єру на відомих українських телеканалах й навіть не думала про рітейл. Одного дня я зрозуміла, що не хочу ні писати, ні розповідати про успіхи й досягнення інших, що сама хочу діяти, досягати, рухатися вперед, а не стояти осторонь. Важко назвати перший крок в торгівлю свідомим. А от коли я прийшла в СOMFY, це вже був зважений вибір дорослої людини.

Для того, щоб втриматися в хорошій компанії, потрібно не просто бути спеціалістом певного профілю, тут, на мою думку, вкрай необхідний внутрішній драйв, бажання зробити щось нове і якомога більше втілити в життя. Крім цього, сучасні технології постійно змінюються. Єдиний спосіб не залишитися позаду — це постійно отримувати та поглиблювати свої знання.

Варто витратити час, щоб дізнатися не тільки про те, що може бути корисним сьогодні на нашій роботі, але й про те, що може знадобитися вже завтра. Саме такі знання дозволять нам бути на крок попереду.

Мене вражає бажання компанії інвестувати в твій розвиток вже на старті — багаторівнева система навчання, різноманітні тренінги, справжня «Школа рітейла». Ти маєш нагоду розвиватися, а поруч завжди будуть професіонали, готові поділитися своїм досвідом. Ті дні, які я провела в «Школі директорів» стали одними з найяскравіших та пізнавальних в моєму житті. Ті знання, ту інформацію, яку дають там, не розкаже ні сторінка підручника, ні сайт в інтернеті. Слід зазначити, що багато лекцій у Школі проводить сам засновник компанії. Це свідчить про те, що ставлення до співробітників знаходиться на вищому рівні, як і сама подача інформації.

СOMFY просто вражає своїм ставленням до клієнта. І не лише до зовнішнього (покупця), а й до внутрішнього (до людей, які працюють в цій компанії). Тут мова йде не лише про реальну можливість розвиватися і професійно зростати. Мова про внутрішній мікроклімат, про повагу до всіх без винятку працівників. І це та найбільша цінність компанії, яка співпала з моєю і прив’язала до себе більше за будь-які відомі похвали і мотивації.

Для мене, як для керівника, немає нічого важливішого, як бачити блиск в очах людей, з якими працюєш в одній команді, з якими досягаєш цілей, з якими дивишся в одному напрямку і дивуєш результатами всіх, а, найперше, самих себе. Найбільшою похвалою для мене є розвиток і успіх моєї команди. Адже кожна людина особлива. У кожного своя сильна риса характеру, свій талант, свої здібності. Кожний працює по-своєму — хтось талановитий у продажах , хтось в аналітиці, хтось — в індивідуальній розмові, хтось бездоганно працює з великою аудиторією. Комусь вдається більше жартувати, комусь — ставити питання. А хтось видає такі геніальні «ляпи», що й додати нічого. Головне – зуміти розгледіти талановитість, унікальність кожного і тоді успіх не за горами. І саме цього можна навчитися в СOMFY.

І, як сказав Конфуцій, робіть те, що любите робити і у вашому житті не буде жодного робочого дня. Я вдячна СOMFY за те, що ця компанія дала мені можливість робити те, що я люблю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *