Вакансии в магазинах

Покровск

В розничные магазины:

Привіт! Найкраща мережа електроніки та побутової техніки запрошує тебе в нашу круту команду! Немає досвіду роботи? Зовсім немає? Отримай його разом з нами!

• Ми надаємо краще навчання: ти будеш розвиватися і рости як професійно, так і особистісно. Регулярно відвідуй тренінги і семінари від провідних світових компаній. Стань частиною нашої душевної компанії і розкрій свій потенціал!

• З нами можна добре заробляти: верхній рівень твого доходу не обмежений (10 000-20 000 - далеко не межа!), У нас прозора система оплати праці, яка залежить від особистої ефективності! Рівні умови для всіх без винятку!

• З нами можна будувати кар'єру: ми надаємо для цього всі можливості. Найактивніші, інноваційні та клієнторієнтовані можуть буквально через 1,5-2 роки отримати ключі від магазину, ставши директором (90% директорів виросли всередині компанії).

• А ще ми надихаємо: для наших кращих співробітників щороку розіграш автомобіля, круті, незабутні корпоративні вечірки.

Тільки в COMFY шалений відпочинок на одному із закордонних курортів отримують найкращі продавці нашої мережі! (Море, море позитиву, яскраві, запаморочливі емоції і, звичайно, all inclusive! Work hard, have fun!)

• І звичайно ж:

Вибирай нас і отримуй зручний графік 4/2, повністю офіційне працевлаштування по КЗпП

Консультуй клієнтів, даруй настрій і заряджай позитивними емоціями, цікався сучасними технологіями. Якщо ти гаджетоман, тоді тобі до нас!

Продавец-консультант
19
5
/vacancy-reply-xml/1237